Pokoje

Hotel Relax  disponuje 85 dvoulůžkovými pokoji (některé s možností přistýlky) a třemi apartmány s oddělenou obývací částí od ložnice.

Celková kapacita nabízí ubytování až pro 200 osob.

Dvoulůžkové pokoje jsou ve dvou variantách, s manželským lůžkem, nebo oddělenými postelemi.

Nabízíme 2 apartmány dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový

Na každém z pěti pater se nachází dva dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi, jež jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel. Můžete zůstat spolu a zároveň mít soukromí.

Veškeré pokoje mají svůj balkón s krásným výhledem na okolní přírodu, svou koupelnu se sprchou a toaletou, televizi a samozřejmě signál pro wifi připojení zdarma.

Apartmá

Až 4 osoby

Apartmá nabízí komfort s dostatkem prostoru pro volný čas. Všechny pokoje Apartmá disponují svým balkónem. Mimo standardní vybavení hotelového pokoje naleznete v našem apartmá menší vybavenou kuchyňku a minibarem. Na výběr máme dvoulůžkové, či čtyřlůžkové apartmá.

Dvoulůžkový pokoj

Až 2 osoby

Útulně zařízené dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí či oddělenými postelemi se nacházejí v každém z pěti pater hotelu. Každý pokoj vlastní koupelnu se sprchou, WC, TV, psací stůl s židlemi, Wi-Fi zdarma, ručníky a osušky. Všechny dvoulůžkové pokoje disponují svým balkónem.

Jednolůžkový pokoj

1 osoba

Je ideální volbou, pokud hledáte komfortní ubytování během služební cesty či si chcete vyrazit sami na dovolenou. Pokoj s koupelnou se sprchou, WC, TV, s psacím stolem a židlí, k dispozici je také Wi-Fi zdarma a samozřejmostí jsou ručníky a osušky. Všechny jednolůžkové pokoje disponují svým balkónem.

Ceník ubytování – ceny ubytování včetně snídaně

Vybavení pokojů: sprcha, WC, TV-sat, balkon.
Ubytovaní hosté mohou zdarma využívat hotelový bazén, připojení k internetu a parkoviště.

Poplatky

Další služby

Telefon: 571 648 105, e-mail: info@hotelrelax.cz